mapa strony       newsletter       english
Kampanie reklamowe

Dzięki współpracy z agencjami reklamowymi McCann Erickson i Euro RSCG Warsaw zrealizowaliśmy już trzy kampanie reklamowe promujące mediacje rodzinne.W ramach współpracy z McCann Erickson przygotowane zostały dwa spoty reklamowe dotyczące mediacji w sprawach okołorozwodowych, emitowane podczas dwóch kampanii radiowych: w lutym 2007 w radiu TOK FM, i w grudniu 2008 r. w rozgłośniach: Tok FM, RMF FM, Eska Warszawa i VOX Warszaw.
Spoty te otrzymały w grudniu 2007 r. nagrodę główna w kategorii reklamy społecznej na Ogólnopolskim Festiwalu Reklamy Złote Orly 2007.
Głosu lektora do reklam radiowych użyczył wielki aktor Piotr Fronczewski, za co serdecznie dziękujemy!
Posłuchaj reklamy radiowej: radio1 i radio2
W lutym 2007 ukazały się również reklamy prasowe autorstwa McCann Erickson w takich tytułach jak: Rzeczpospolita, Metro, Wprost, Newsweek, Przekrój, Forum, Polityka, Przyjaciółka. Sesje zdjęciowe do reklam prasowych zrealizowali dwaj światowej sławy fotografowie niemieccy: Martin Bauendahl i Marius Wolfram.
plakat-reka_damska.jpg
W grudniu 2008 r. w tygodniku Forum ukazała się reklama prasowa autorstwa teamu kreatywnego z agencji Euro RSCG Warsaw - Alicji Wysockiej i Marcina Kruka. Otrzymała ona nagrodę Brąz w kategorii usługi na konkursie reklamy KTR 2009. Można ją zobaczyćTUTAJ.Bardzo serdecznie dziękujemy!