Czym jest mediacja?

Mediacja to Twoja rozmowa z drugą osobą o trudnych sprawach prowadzona w obecności mediatora – osoby, która pomoże się porozumieć i będzie dbać, aby nikt nie poczuł się stratny czy pokrzywdzony.


umów się na mediację

 

 

Umów się na mediację

Wystarczy zadzwonić: 22 825 40 83, 22 409 53 83 lub wysłać wiadomość na mediator@mediacja.org (formularz kontaktowy na dole)

• Pracownik Centrum skontaktuje się ze wszystkimi stronami konfliktu, wyjaśniając im zasady mediacji i pytając o ich zgodę.
• Po uzyskaniu zgody wszystkich stron pracownik Centrum ustala dogodny dla wszystkich termin spotkania mediacyjnego.
• Mediacja odbywa się w Centrum lub w innym zaakceptowanym przez strony miejscu.
• Mediacja może zakończyć się podpisaniem porozumienia, które ma charakter umowy cywilnoprawnej.

Dalszych informacji udzielają:
Tadeusz Baszniak i Maciej Tański.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Mediacji Partners Polska, ul. Wilcza 29A lok. 4A, 00-544 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych,
możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Mediacji Partners Polska.


Projektowanie stron www Poznań