Czym jest mediacja?

Mediacja to Twoja rozmowa z drugą osobą o trudnych sprawach prowadzona w obecności mediatora – osoby, która pomoże się porozumieć i będzie dbać, aby nikt nie poczuł się stratny czy pokrzywdzony.

 

Umów się na mediację

Wystarczy zadzwonić: 22 825 40 83, 22 409 53 83 lub wysłać wiadomość na mediator@mediacja.org (formularz kontaktowy na dole)

• Pracownik Centrum skontaktuje się ze wszystkimi stronami konfliktu, wyjaśniając im zasady mediacji i pytając o ich zgodę.
• Po uzyskaniu zgody wszystkich stron pracownik Centrum ustala dogodny dla wszystkich termin spotkania mediacyjnego.
• Mediacja odbywa się w Centrum lub w innym zaakceptowanym przez strony miejscu.
• Mediacja może zakończyć się podpisaniem porozumienia, które ma charakter umowy cywilnoprawnej.

Dalszych informacji udzielają:
Tadeusz Baszniak i Maciej Tański.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Mediacji Partners Polska, ul. Wilcza 29A lok. 4A, 00-544 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych,
możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Mediacji Partners Polska.