mapa strony       newsletter       english
03.03.2016
Szkolenie z mediacji gospodarczej w marcu 2016 r.
Centrum Mediacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w 24-godzinnym szkoleniu z mediacji gospodarczej - nowy, zmodyfikowany program szkolenia opiera się na doświadczeniach najlepszych ośrodków mediacji gospodarczej w Stanach Zjednoczonych i uwzględnia zmiany w przepisach dotyczących mediacji, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2016 r.
Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mediacją w sprawach gospodarczych, w tym dla osób, które nie brały dotąd udziału w szkoleniu lub zajęciach akademickich poświęconych mediacji. Przewidujemy specjalne zniżki dla 2 lub większej liczby osób zgłaszających się razem.


Program szkolenia jest zgodny ze standardami szkolenia mediatorów zawartymi w załączniku do Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z 18 maja 2001 r. (Dz.U. 2001 Nr 56 poz.591) oraz ze standardami szkolenia mediatorów Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29 października 2007 r.  Organizatorzy przewidują specjalne zniżki dla 2 lub większej liczby osób zgłaszających się razem oraz dla uczestników innych szkoleń organizowanych przez Centrum Mediacji Partners Polska. Uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z możliwości odbycia stażu praktycznego w zakresie mediacji gospodarczej w Centrum Mediacji Partners Polska.