mapa strony       newsletter       english
Nasze publikacje
Dotychczas ukazały się następujące tytuły:

49 pytań o mediację rodzinną-przewodnik, który w przystępny sposób przybliża czytelnikowi mediacje w sprawach rodzinnych, aby łatwiej mógł podjąć decyzje o skorzystaniu z pomocy mediatora, gdy wejdzie w spór z kimś z rodziny.

Dziecko w rozwodzie. Poradnik dla rodziców- poradnik kierowany przede wszystkim do rozstających się rodziców.

Dziecko w rozwodzie. Poradnik dla specjalistów- kierowany do osób, które z racji zawodu maja do czynienia z rodzicami w kryzysie rozwodowym i zwracają uwagę na potrzeby i prawa dzieci.

Kłótnia i co dalej?- ćwiczenia pomocne w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych.

Moi rodzice się rozwodzą- specjalna książeczka przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 6-11 lat, których rodzice postanowili się rozstać lub są już rozwiedzeni.

Skarb mediatora- obszerny zbiór tekstów z zachodniej, specjalistycznej literatury, obejmujący zagadnienia niezbędne w wykształceniu każdego mediatora.

Tata na zawsze. Poradnik dla ojców po rozstaniu- poradnik kierowany przede wszystkim do ojców po rozstaniu, niemieszkających na stałe z własnymi dziećmi.

Publikujemy broszury skierowane zarówno do rodzin będących w kryzysie, jak i specjalistów pomagających takim rodzinom. Z naszej strony można pobrać bezpłatną wersję elektroniczną niektórych publikacji. Większość z nich dostępna jest w postaci drukowanej w naszym Centrum. Zapraszamy do naszejKSIEGARNI.